Obchod

UniCredit Leasing se stal výhradním partnerem společnosti General Motors

Společnost UniCredit Leasing zvítězila ve výběrovém řízení společnosti General Motors a stává se tak od ledna letošního roku jejím oficiálním partnerem pro financování dealerské sítě i nákupu vozů značek Opel a Chevrolet. Pro financování nákupu vozů Opel a Chevrolet bude UniCredit Leasing klientům nabízet celou šíři svých produktů, a to jak financování formou leasingu (finančním i operativním), tak i spotřebitelským úvěrem. Partnerství těchto společností platí pro Českou republiku i Slovensko.

„Pro společnost UniCredit Leasing rozhodla především její velmi výhodná produktová nabídka a opravdu bohaté zkušenosti s centrálním financováním, které bude do dealerské sítě vozů Opel a Chevrolet zavádět během druhého čtvrtletí letošního roku,“ uvedl důvody výběru nového financujícího partnera Steffen Raschig, ředitel pro prodej, marketing a poprodejní služby zastoupení GM pro ČR a SR. „Věříme, že výhodné podmínky, které nový finanční partner nabízí, podpoří úspěch a efektivitu našich podnikatelských aktivit.“

„Spolupráce se zastoupením General Motors rozšíří nabídku značkového financování pro naše klienty,“ říká Jaroslav Jaroměřský, místopředseda představenstva UniCredit Leasing. „Značky Opel a Chevrolet patří v České republice k oblíbeným vozům a především značka Chevrolet zaznamenala v poslední době vzrůstající objemy prodejů, velmi si proto vážíme rozhodnutí společnosti General Motors o zahájení spolupráce v oblasti financování právě s naší společností,“ doplnil Jaroslav Jaroměřský.

V nabídce financování budou zájemcům o značky Opel a Chevrolet samozřejmě dostupné i nové produkty UniCredit Leasing, které přináší velmi variabilní podmínky financování a od poloviny prosince loňského roku jsou součástí nabídky po názvem FinAuto a FinMoto.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *