Služby

SMS InfoKanál rozšiřuje možnosti přímých plateb obcím za služby

SMS InfoKanál neustále rozšiřuje svou širokou paletu služeb spojených s platbami přes SMS. Občané tak mohou pro ně jednoduchým a pohodlným způsobem stále častěji platit různé poplatky od parkovného až po jízdné za veřejnou dopravu.

SMS platby jsou doplňkem standardní nabídky SMS InfoKanál, která se zaměřuje na moderní a rychlou komunikaci mezi vedením obcí a občany s pomocí SMS zpráv.

„Vybírání poplatků přes službu SMS InfoKanál se vyplatí občanům i municipalitám. Občané dostávají jednoduchý a pohodlný nástroj, nemusejí shánět jízdenky, drobné peníze. Obce a města se vedle zjednodušení procesů plateb, který bývá jinak hodně roztříštěný, dočkají také zvýšení příjmů z jízdenek či parkovného,“ říká Jana Mertová, výkonná ředitelka společností INFOKANÁL.

SMS Platby umožňují vybírat platby za jízdenky, poplatky u lékaře, parkování a další podobné poplatky pomocí SMS zpráv. Obce mohou dokonce vybrat i poplatky, které by jinak nevybraly. Například před koncem platnosti jízdenky nebo parkovacího lístku zašle systém zprávu SMS, která upozorni uživatele na blížící se konec platnosti. Zároveň je mu nabídnuta možnost prodloužení jízdenky neboli další platba.

„Cestující, kteří by normálně vědomě či nevědomě pokračovali v jízdě hromadnou dopravou jako černí pasažéři, tak raději zaplatí. Přínosné je to také v případě turistů, kteří se úplně nevyznají v tarifech dopravy navštíveného města. Vyvinuli jsme navíc také systém pro kontrolory, revizory, strážníky, kterým technologie SMS zpráv pomůže ověřit platnost předkládané elektronické jízdenky,“ popisuje výhody SMS plateb za jízdné ve veřejné dopravě Jana Mertová.

Pro obce znamená příjem plateb prostřednictvím SMS plateb pohodlný, bezstarostný a přehledný proces, ale také jim přináší rychlou a přesnou kontrolu nad přijatými platbami.

Systém SMS plateb může být součástí komplexního řešení pro města a obce využívající komunikaci prostřednictvím SMS zpráv. Jeho přínosem je usnadnění života občanů, ale také zvýšení prestiže v očích obyvatel okolních měst.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *