Průmysl

BenQ představuje miniaturní projektor Joybee GP1

Moderní spotřebitelé se mohou těšit na další nabídku od společnosti BenQ – miniaturní projektor Joybee GP1 vybavený technologií LED.

Jedná se o první přenosný projektor na světě, který používá LED technologii bez přítomnosti lampy a zároveň integruje USB konektor pro vstup externích paměťových médií (flash disk, externí HDD apod.).
Zařízení Joybee GP1 s hmotností pouhých 640g je nabito pokročilými funkcemi, s jejichž pomocí lze snadno a pohodlně přehrávat jakýkoliv multimediální obsah – projekce videa ze všech myslitelných zdrojů, prezentace fotografií nebo třeba promítání obrazu při hraní konzolových her. Tento efekt je dále zesílen možností připojení nejrůznějších zdrojů dat, mezi nimiž nechybí externí pevné disky, PDA, iPod, iPhone, široká plejáda zařízení z kategorie Smartphone a dále také herní konzole nebo notebooky.

Pro fotografy, designéry interiérů a další zákazníky, kteří vyžadují dokonale přesné a zářivé podání barev, přináší Joybee GP1 bezkonkurenční kvalitu obrazu – 120% NTSC a 100 ANSI lumenů přináší fotografie a video v dokonalých proporcích a vysoce kvalitním barevném podání, a to dokonce i za běžného denního světla.

Joybee GP1 se může také pochlubit certifikacemi RoHS, WEEE, a EuP, díky nimž spotřebuje až o 30% méně elektrické energie než jeho konkurenti ve stejné třídě. S ohledem na životní prostředí výrobce postupoval také při práci na režimu standy, v němž zařízení vykazuje příkon nižší než 1 W. Důraz na ekologii potvrzuje také udávaná životnost, která se pohybuje nad hranicí 20,000 hodin.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *