Reklama

Unibet prodloužil sponzoring fotbalového týmu Valencie

Sponzorem fotbalového klubu Valencia CF v následujících dvou sezónách, tedy obdobích 2009/2010 a 2010/2011, bude sázková kancelář Unibet. Vyplývá to z dohody o prodloužení partnerství, kterou zveřejnil španělský fotbalový klub a skandinávská sázková kancelář, která je sponzorem týmu již v současnosti.

Dohoda zahrnuje nejenom přítomnost loga Unibetu na dresech hráčů Valencie, ale také další marketingové využití od prezentace sázkové kanceláře na webu fotbalového týmu, v oficiálních publikacích či na pozadí stěny používané na tiskových konferencích.

Valencia patří mezi největší fotbalové týmy Španělska, z hlediska počtu fanoučků je po Real Madridu a Barceloně třetím největším klubem země. V letech 2002 a 2004 byla Valencia mistrem španělské soutěže La Liga a v roce 2008 vyhrála pohár Copa del Rey. Klub plánuje pro letošní rok stěhování ze stávajícího stadionu Estadio Mestalla s kapacitou 55 tisíc míst na nový stadion Nou Mestalla, kam se vejde o dvacet tisíc diváků více.

Unibet jako sázková kancelář legálně působí na základě evropského práva již několik let také v České republice. Celkově firma obsluhuje téměř tři miliony sázkařů ve více než stovce zemí světa.

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!