Reklama

T-Mobile uspěl na výbornou v soutěži Zaměstnavatel roku

Velkým úspěchem skončil letošní ročník prestižní soutěže Zaměstnavatel roku pro společnost T-Mobile. Ta získala ocenění jak v hlavní kategorii, tak v kategoriích HR osobnost roku, Personální projekt roku či The Most Desired Company, kterou volí studenti vysokých škol.

V hlavní kategorii soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku obsadil T-Mobile výborné 2. místo za společností Hewlett-Packard. „Druhé místo v hlavní kategorii nás po loňském triumfu velmi těší. Zároveň je i potvrzením, že námi zvolený způsob péče o zaměstnance oceňují nejen naši pracovníci, ale i odborná veřejnost,“ říká Barbora Stejskalová, ředitelka lidských zdrojů T-Mobile.

Sama Barbora Stejskalová uspěla v další kategorii – HR osobnost roku. Tu volí přímo personalisté a jejich hlasy určily za vítězku právě ředitelku lidských zdrojů společnosti T-Mobile.

Další „zlatou medaili“ si pak operátor připsal v kategorii Personální projekt roku. Prvenství si vysloužil program Zdravá firma, který se zaměřuje na tři klíčové oblasti: prevenci, zdravý životní styl a bezpečnost práce.

Vavříny přinesla i kategorie The Most Desired Company, vyhlašovaná každoročně společností AIESEC. O pořadí rozhodují studenti z více než dvaceti vysokých škol. V oboru telekomunikací se T-Mobile stal nejžádanější společností. V celkovém pořadí operátor obsadil 12. místo, což oproti loňskému ročníku znamená posun o 8 míst vpřed.

T-Mobile patří k nejúspěšnějším účastníkům soutěže Zaměstnavatel roku. V roce 2003 obsadil operátor první místo za projekt Akademie interních trenérů v kategorii Systémy rozvoje a vzdělávání, o dva roky později byl T-Mobile zvolen veřejností jako Nejžádanější zaměstnavatel roku 2005 a v roce 2006 se umístil ve stejné kategorii jako druhý. Rok 2008 byl mimořádně úspěšný, neboť se T-Mobile stal vítězem v hlavní kategorii.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *