Služby

Cleverlance rozšířila portfolio kurzů o školení investičního bankovnictví

Společnost Cleverlance Enterprise Solutions přichází na trh s novým typem školení zabývající se IT aspekty obchodování na kapitálových trzích. Kurzy nazvané SW podpora obchodování na kapitálových trzích jsou určeny především IT pracovníkům, kteří mají na starosti podporu a rozvoj systémů podporujících obchodování na kapitálových trzích. Mezi již proškolenými klienty Cleverlance jsou například zástupci ING a další bankovní společnosti.

Kurz obsahuje jak obecné informace o všech aspektech českého kapitálového trhu, tak i technickou část, která podrobněji představuje rozhraní na hlavní trh v České republice, Burzu cenných papírů Praha.

Tomáš Gavlas, Business Competence Manager společnosti Cleverlance k tomu dodává: „Hlavním cílem bylo skloubení velmi silného business know-how z oblasti investičního bankovnictví se znalostmi z IT oboru a jsem rád, že se to podařilo. Vědomosti z kurzu pomohou účastníkům uvědomit si souvislosti, obejít úskalí a navrhovat fungující a zároveň bezpečná řešení v oblasti investičního bankovnictví.”

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *