Průmysl

Zetor Proxima Power 105 získal prestižní ocenění Zlatý klas

Společnost Zetor získala za svůj nový model Proxima Power 105 prestižní ocenění Zlatý klas. Tato cena za nejlepší zemědělský produkt v oblasti mechanizace byla společnosti Zetor udělena v rámci 36. mezinárodní výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích.

Hlavní předností kolového traktoru Proxima Power 105 z modelové řady Proxima Power je nová koncepce převodového ústrojí s elektrohydraulickým řazením reverzace pod zatížením.

„Řada Proxima Power tímto oceněním dokazuje, že nové modely traktorů Zetor v sobě spojují pokročilou technickou úroveň a uživatelský komfort,“ říká Josef Chodounský, předseda představenstva a výkonný ředitel ZETOR TRACTORS a.s. „Věříme, že právě tyto atributy mají stěžejní podíl na ocenění řady Proxima Power,“ dodává Chodounský.

Nová řada Proxima Power patří do střední výkonné kategorie traktorů, které splňují narůstající potřeby zákazníků, a to jak z hlediska komfortu a bezpečnosti, tak i co se týká produktivity. Traktory této řady jsou vybavené novou koncepcí reverzační převodovky 24+24 s třístupňovým násobičem a elektrohydraulickým řazením reverzace pod zatížením. Jeho ovládání řidiči umožňuje páčka umístěná na levé straně pod volantem. Díky tomuto systému lze traktor řídit bez pojezdové spojky. Zadní vývodový hřídel je ovládaný elektrohydraulicky s otáčkami 540/1000 a na přání 540/540E s možností volby postupného náběhu sepnutí.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *