Reklama

Gambrinus fandí plzeňskému hokeji!

Hokejový klub HC PLZEŇ s.r.o získal do svých řad novou oporu. Smlouvou, kterou podepsal hokejový klub s Gambrinusem, se právě Gambrinus stává hlavním partnerem a zároveň oficiálním pivem plzeňského hokejového klubu v sezóně 2009/2010. Tato spolupráce znamená nejen významnou událost pro plzeňský hokej a jeho fanoušky, ale také pro Gambrinus, jehož jméno bude nyní spojováno s kvalitním hokejem.

„Gambrinus je vnímán jako tradiční plzeňské pivo a jsme velmi rádi, že můžeme podpořit další dlouholetou plzeňskou tradici, a to hokejový tým. Věříme, že naše přispění pomůže nejen udržet plzeňský hokej na úrovni, kterou si zaslouží, ale zároveň přinese mnohé novinky a oživení pro fanoušky, bez jejichž podpory se neobejde,“ uvedl Jan Hlaváček, který jako hlavní sládek Gambrinusu smlouvu podepsal.

Kromě klasické reklamní podpory obsahuje spolupráce mnohé další aktivity, které budou cílené především na samotné hokejové fanoušky. Pivo Gambrinus bude k dostání ve všech prodejních místech plzeňské hokejové Arény. Pro diváky budou o přestávkách připraveny zábavné a interaktivní Gambrinus soutěže, například ve střelbě na branku od modré čáry. Plánované jsou také soutěže o volné vstupenky na zápasy nebo velká soutěž o účast na tréninku společně s hráči HC Plzeň. S některými hráči plzeňského hokejového týmu se fanoušci setkají i při oficiálních akcích Gambrinus. Pastvou nejen pro pánské oči budou Gambrinus roztleskávačky. Gambrinus se bude prezentovat v pozici hlavního partnera i na dalších oficiálních sportovních, společenských a doprovodných událostech plzeňského hokeje.

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!