ICT

J.K.R. slaví 18 let od založení

Společnost J.K.R. letos dovršila již osmnáctý rok své existence na trhu podnikových informačních systémů. Během této doby se z malé příbramské firmy změnila v jednoho z největších dodavatelů ERP řešení s působností po celé ČR i na Slovensku. Podnikové informační systémy třídy BYZNYS využívá více než 1 200, především středních a větších organizací ze všech oborů.

Český trh s řešeními ERP (Enterprise Resource Planning) je velmi konkurenční a počtem dodavatelů může soupeřit s řádově většími státy. J.K.R. přitom patří podle šetření CVIS z roku 2008 mezi čtyři největší dodavatele na českém trhu. O kvalitách ERP třídy BYZNYS také svědčí řada ocenění od uznávaných autorit, například Computerworld IT produkt 2008, případová studie roku magazínu Business World či Nejlepší produkt pro podnikové informační systémy od redakce časopisu Connect. Důvěryhodnost a stabilitu J.K.R. jako dodavatele potvrzuje také fakt, že některé společnosti patří mezi zákazníky i více než 15 let.

Společnost J.K.R. za dobu své osmnáctileté existence získala řadu certifikací. Mezi ty nejdůležitější patří například udělení značky kvality Czech Made v roce 1998, získání certifikátu Quality Management System – ISO 9001 či certifikace Dealer Management System pro dealery značky FORD v roce 2005. J.K.R. je také Microsoft Gold Certified Partner a dosáhla hodnocení B+ v ratingu Hospodářské komory hlavního města Prahy.

„Navzdory složité situaci, která v současnosti na trhu panuje, se může J.K.R. pyšnit trvale rostoucím obratem. V roce 2008 společnost vykázala tržby 78 milionů Kč a v prvním čtvrtletí 2009 činily tržby při meziročním 10% růstu 40 milionů korun,“ uvedl Vladimír Králíček, generální ředitel J.K.R.

„O dynamice našeho podnikání svědčí i více než 40 nových instalací ERP třídy BYZNYS v segmentu středních a větších organizací za první půlrok 2009. Mezi největší zakázky letos patřilo nasazení BYZNYSu ve společnosti Atrium, zabývající se budováním montovaných domů, a ve stavební společnosti Darte,“ doplnil Jiří Rákosník, obchodní ředitel J.K.R.

„Na poli technologií se letos můžeme pochlubit novým modulem pro podporu Document Managementu přímo v ERP, který zcela mění způsob nakládání s papírovými dokumenty a jejich pohyb v rámci organizace,“ připojil se Miroslav Říha, technický ředitel J.K.R.

-red-

Čtěte také