E-business

Pythagoras uvádí portál Tam-Tam

Společnost Pythagoras, poskytovatel softwarových řešení v oblasti Internetu a intranetu, uvádí nový intranetový portál Pythagoras Tam-Tam určený pro společnosti, které hledají efektivní nástroj pro sdílení informací jak v rámci firmy, tak i se zákazníky, dodavateli a partnery. Portál Tam-Tam je postaven na technologii Microsoft .NET a k jeho provozu na straně klienta je nutný pouze Internet Explorer verze 6.

Tam-Tam tak nabízí účinný vnitrofiremní komunikační nástroj, díky kterému mají uživatelé snadný a kontrolovaný přístup k interním i externím informacím, aplikacím a službám. Ochrana dat je zajištěna pomocí hesla a přístupových práv a tato opatření umožňují i bezpečný přístup do systému z prostředí Internetu.

Portál Pythagoras Tam-Tam poskytuje uživatelsky přívětivé pracovní prostředí umožňující snadnou definici jednotlivých obrazovek, které mohou obsahovat běžné webové stránky, aplikace postavené na intranetových technologiích a především moduly, jenž jsou součástí produktu. Mezi ně patří například modul pro správu seznamu zaměstnanců, včetně telefonních čísel, emailových adres, aktuální dosažitelnosti, svátků, narozenin, docházky nebo galerie fotografií; organizační schéma firmy; nástroj pro vkládání příspěvků bez zásahu administrátora; systém správy dokumentů; systém pro provoz a správu elektronických časopisů a diskusních fór. Bezpečnost zajišťuje systém Pythagoras Alcatraz, který sleduje přístupy a administruje práva. Pythagoras Alcatraz je distribuován také jako samostatný produkt.

„Podle některých průzkumů tráví pracovníci až 60 % času vyhledáváním potřebných informací a pouze 40 % zbývá na ostatní – včetně kreativní práce. Kdo má správné informace v pravý čas vyhrává. Proto jsme vyvinuly přehledný a rychlý nástroj, který poskytne správným lidem ze společnosti správné informace. Zvyšuje tak efektivitu práce zaměstnanců, kterým ušetří mnoho drahocenného času jinak stráveného vyhledáváním.Tam-Tam je díky své přívětivé ceně přístupný širokému spektru společností, kterým pomáhá zvyšovat jejich konkurenceschopnost,“ uvedl Jan Vaňous, ředitel společnosti Pythagoras.

Ceny a dostupnost
Pythagoras Tam-Tam je v současné době k dispozici v české a anglické verzi. Celková pořizovací cena je 59 900,- Kč pro 30 jedinečných uživatelů přihlášených do systému za den. Základní verzi je možné rozšířit o na zakázku vyvinutou funkcionalitu nebo o jeden z následujících doplňkových modulů:

  • Kurzovní lístek
  • E-learning
  • Projektové řízení
  • Rezervace sdílených prostředků
  • Monitoring využití zdrojů jako je telefon a Internet

Zdroj: Pythagoras

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *