ICT

Infiniti se přidá k uvedení Windows 7 na trh

Společnost Infiniti se připojí ke společnosti Microsoft a přidá se k celosvětovému uvedení nejnovějšího operačního systému společnosti Microsoft, Windows 7.

Společnost Infiniti využije nové prvky pro zákazníky, nabízené v rámci programu Microsoft Advertising, a díky systému Windows Theme Experiences a galerii motivů pro pracovní plochu Windows 7 prezentuje svou značku publiku, na kterém jí tolik záleží. Uživatelé systému Windows 7 si budou moci přizpůsobit pracovní plochu pomocí motivů Infiniti a odlišit tak vzhled svého počítače díky individualitě této značky.

Podle společnosti IDC si až 50% majitelů přizpůsobuje vzhled svých počítačů a mnozí z nich neustále hledají nové způsoby, jak docílit svěžího a odlišného vzhledu.

Pozadí, prezentace a spořiče obrazovky s náměty Infiniti budou dodávány v rámci speciální sady motivů Infiniti, kterou si uživatelé systému Windows 7 mohou stáhnout z galerie motivů pro pracovní plochu Windows 7.

Spojení se společností Microsoft se společnosti Infiniti nabízí jakoby automaticky. Společnost totiž vidí technologie jako základní součást „moderního luxusu“ ve svých automobilech. Doplňky nabízené společností Infiniti, jako je například systém Conectiviti, tedy jeden z nejvíce propracovaných multimediálních systémů v automobilech, si vzhledem k absolutní snadnosti ovládání získávají fanoušky po celém světě.

Přizpůsobení vzhledu osobnosti majitele je přeci pro společnost kladoucí důraz na individualitu přirozené. To dokazuje i oceňovaný program služeb zákazníkům Komplexní zákaznická zkušenost. Pro lidi, kteří nechodí vyšlapanými cestičkami, nyní zkušenost Infiniti začíná hned při ranním přihlášení.

-red-

Čtěte také