Služby

On-line club “Fashion days” má v ČR již téměř 2000 registrovaných členů

Necelý měsíc po zahájení své činnosti v České republice má exkluzivní on-line shopping klub Fashion Days téměř 2000 registrovaných členů. Každý den se zaregistruje minimálně 100 lidí, kteří jsou poté zařazeni na seznam osob čekajících na členství.

Fashion Days Shopping nabízí svým členům prostřednictvím webových stránek možnost nákupu omezeného množství značkového oblečení za značně zlevněné ceny. Během jedné ze svých prvních prodejních kampaní v České republice společnost nabízela kabelky Lacoste s 50% slevou a některé řady byly vyprodány již během dvou hodin po svém zařazení na webové stránky. Mezi dalšími značkami, jež byly nabízeny od příchodu společnosti na český trh, byly Diesel Men, Diesel Woman a Guess. Do Vánoc ještě proběhnou kampaně na zboží značek Calvin Klein a Victoria´s Secret.

Markus Okumus, Operations Director Fashion Days Central Europe, okomentoval značnou popularitu společnosti v regionu slovy: “Velice nás těší úspěch klubu Fashion Days Shopping, zvláště pak v tak obtížném ekonomickém období, ale současně nás tento úspěch příliš nepřekvapuje. Členství v našem shopping klubu umožňuje lidem, aby si koupili špičkové značkové produkty za výrazně snížené ceny, a to přímo z pohodlí svého domova. Víme, že v regionech, v nichž působíme, je poptávka po takových značkách a produktech, ale v naší nabídce jsou často i značky, jež nejsou dostupné v obchodech na trzích našich členů a už vůbec ne za takovou cenu, kterou jsme my schopni nabídnout”.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *