Reklama

Bitva za slávu dobojována

Skončila soutěž Minuta slávy v prodejnách Elektro World. Soutěž, jejíž myšlenka se zrodila a byla realizována společností POS Media Czech Republic, byla překvapivým úspěchem.

Ohromující byla také návštěvnost webové stránky. Zobrazilo ji 84 317 absolutních jedinečných návštěvníků (zdroj: Google Analytics, období 7. 9. – 30. 11. 2009), z kterých 84% použilo přímý odkaz na stránky. „Někteří soutěžící byli tak aktivní, že umístili odkaz s žádostí o hlasování pro jejich video na diskusních webech, Facebooku apod., což nás pochopitelně potěšilo! S průběhem soutěže i výsledky jsme velmi spokojeni a rádi naše nosiče k podobným aktivitám do budoucna využijeme.“ uvádí Emil Kováč, Country Manager POS Media Czech Republic.

Nejzábavnějším videem se nakonec stala taneční show, kterou zaslal pan Petr Kučera z Prahy. Druhé místo putuje do Klecan, za panem Lavicem, který na videu představil legrační výrazy dítka z příbuzenstva. Bronzový post získal záznam slečny Křížové a psa Bena. „Ceny vítězům nadělíme ještě pod stromeček. Předány budou v týdnu od 14. do 18. 12. 2009 v prostorách společnosti.“ dodává Kováč.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *