Služby

CPI Hotels otevře v dubnu další čtyřhvězdičkový hotel Clarion

Na Tylově náměstí v centru Prahy otevře česká společnost CPI Hotels další čtyřhvězdičkový hotel značky Clarion. Současné čtyři provozy v Praze, Liberci a Ostravě od dubna rozšíří Clarion Hotel Prague City s kapacitou přes šedesát pokojů nedaleko Václavského náměstí.

Clarion Hotel Prague City je umístěn v šestipodlažním objektu v klidné parkové zóně Tylova náměstí na Vinohradech, v blízkosti stanice metra I. P. Pavlova a jen 5 minut chůze od Václavského náměstí. „Polohu hotelu považujeme za jednu z největších konkurenčních výhod,“ uvedl Jan Kratina, generální ředitel CPI Hotels. Nejmladší z Clarionů je zároveň také nejmenším, celková ubytovací kapacita činí 64 pokojů. Gastronomické zázemí pro hosty zabezpečí restaurace Benada, jejíž prostor lze využít také jako konferenční sál až pro 70 osob. Komorní meeting room pak nabídne separátní konferenční salónek pro 8 lidí.

„Budova Clarion Hotelu Prague City prošla v posledních deseti měsících rekonstrukcí, závěrečné stavební práce by měly být hotovy do poloviny února. Postupně začínáme s navážením mobiliáře, v březnu spustíme zkušební provoz a 1. dubna otevřeme pro veřejnost,“ potvrdil harmonogram otevření ředitel Kratina. Zájemci mohou již nyní nahlédnout do vzorových pokojů.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *