Reklama

Tarify BAV SE: hudba zdarma pro všechny uživatele

T-Mobile razantně vylepšuje své tarify pro mladé BAV SE a BAV SE s Mých5. Každý jejich uživatel může nyní zcela bez omezení stahovat hudbu z katalogu 300 000 skladeb od vydavatelství Universal Music, které budou k dispozici bez DRM – ochrany proti kopírování. T-Mobile tak jako první na českém trhu přináší hudbu zcela bez kompromisů. Nabídka platí až do konce letošního roku.

„Tarify pro mladé se díky neomezenému stahování hudby stávají bezkonkureční nabídkou na českém trhu,“ upozorňuje Michal Němec, ředitel portálových služeb společnosti T-Mobile a dodává: „Tato výhoda platí jak pro nové, tak i pro naše stávající uživatele tarifů BAV SE a BAV SE s Mých5.“

Každý současný i nový uživatel BAV SE a BAV SE s Mých5 může nyní bez jakéhokoliv omezení stahovat z nabízeného katalogu libovolné množství skladeb. Přísun muziky jej ale nebude stát ani korunu navíc – zákazník neplatí nic za jednotlivé písničky ani za datové přenosy při stahování přímo do svého telefonu, tato výhoda je v ceně tarifu. To je nabídka na českém trhu zcela unikátní. BAV SE tarify jako jediné na českém trhu umožňují za jednu paušální platbu nejen klasické mobilní služby jako volání, SMS či MMS, ale i stahování hudby úplně bez limitů.

Skladby určené pro bezplatné stahování jsou k dispozici v samostatném katalogu, do kterého mají přístup pouze příslušná telefonní čísla uživatelů BAV SE a BAV SE s Mých5. Hudbu je možné zdarma stahovat přímo do mobilního telefonu z WAPového portálu t-zones nebo z portálu web’n’walk. Každý si tak může naprosto kdekoliv a kdykoliv „napumpovat“ telefon svými oblíbenými songy.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *