Finance

Na vzdělávání zaměstnanců AWT míří téměř 10 milionů korun

V příštích měsících se naplno rozjede komplexní projekt vzdělávání zaměstnanců přední tuzemské dopravní společnosti Advanced World Transport a.s. (dále AWT). Do vzdělávání a rozvoje zaměstnanců na všech úrovních zamíří více než 9,5 milionu korun, které společnost získala z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu.

Za získané prostředky společnost vytvořila celkem osm vzdělávacích programů, prostřednictvím kterých nabízí svým zaměstnancům například kurzy a zácviky strojvedoucích, svářečské kurzy a zkoušky, zlepšování manažerských, obchodních, komunikačních či prezentačních dovedností nebo jazykové kurzy. Celkově by si tak své vzdělání mělo rozšířit téměř 400 zaměstnanců společnosti.

„Společnost AWT považuje vzdělání a rozvoj svých zaměstnanců za dlouhodobou prioritu a každoročně do této oblasti investuje miliony korun. Jsme rádi, že jsme vedle vlastních prostředků dokázali využít i nabízející se zdroje z evropských fondů,“ uvedla personální ředitelka skupiny AWT Klara Gombos.

Projekt pod názvem Zmírnění dopadu hospodářské krize a osobnostní rozvoj zaměstnanců OKD, Doprava, a.s. prostřednictvím vzdělávacího procesu byl schválen v loňském roce v rámci operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *