ICT

Knižní vydavatelství CPress vytvořilo aplikaci pro mobilní telefony značky Nokia

Knižní vydavatelství CPress vytvořilo aplikaci knihy.cpress.cz pro mobilní telefony značky NOKIA, díky níž mohou být zájemci informováni o knižních novinkách.

Lidé, kteří jsou rádi informováni o novinkových titulech knižního vydavatelství CPress a nesedí právě u počítače s připojením k internetu, mohou tyto informace nově získat v případě, že jsou držitelem mobilního telefonu Nokia a jejich telefon disponuje možností připojení na internet.

Prostřednictvím internetového obchodu Ovi Store společnosti NOKIA s aplikacemi do mobilních telefonů si zájemci mohou aplikaci knihy.cpress.cz do svého telefonu stáhnout bezplatně.

Aplikace pracuje na principu rss kanálu a obsahuje nejnovější informace o novinkách vydaných ve vydavatelství CPress. V okamžiku přihlášení a spuštění aplikace, vidí uživatel posledních 20 novinek s informací, kdy byla kniha dána do prodeje.
Po výběru daného titulu si lze prohlédnout detail knihy, případně se prolinkovat na domovskou stránku knižního e-shopu a knihu rovnou zakoupit.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *