Služby

Věrnostní program MasterCard Elite se pro Čechy rozšiřuje do 21 pařížských obchodů

Společnost MasterCard uzavřela v rámci věrnostního programu MasterCard Elite nové partnerství s 21 pařížskými partnery. Vánoční dárky tak mohou držitelé prémiových karet MasterCard Gold, World a Platinum výhodně nakupovat nyní i v zahraničí. Díky věrnostnímu programu mají možnost při nákupu obdržet slevu až 50 % nebo získat bonus ve formě nejrůznějších balíčků a odměn. MasterCard Elite byl spuštěn v České republice i na Slovensku v dubnu letošního roku. V současnosti je do projektu zapojeno více než třicet českých a slovenských partnerů a jejich počet neustále narůstá.

Během listopadu začíná již řada lidí s nákupem vánočních dárků. Držitelé prémiových platebních karet MasterCard mohou nově pro své předvánoční nákupy využívat slevy a benefity u obchodníků v Paříži. „Tento strategický krok jsme učinili na základě podnětů, které přišly přímo od našich klientů. Protože si jejich věrnosti vážíme, rozhodli jsme se na základě menšího interního průzkumu navázat spolupráci s jednadvaceti pařížskými obchodníky. Pokud bude o tuto službu zájem, jsme připraveni rozšířit služby MasterCard Elite i do jiných destinací, které naši klienti rádi navštěvují za účelem nákupů,“ prozrazuje Pavel Javorský, obchodní ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku.

Benefity pro držitele prémiových karet MasterCard Gold, Platinum a World platí u pařížských obchodníků až do 31. srpna 2011. Pro uplatnění slev stačí zaplatit prémiovou kartou MasterCard a předložit při platbě také cestovní pas. Mezi Pařížskými partnery naleznete takové obchody, jako jsou Dolce & Gabbana, Crazy Horse, Corneliani, Royal Avenue, Tommy Hilfiger, Lemaire, Diane von Fürstenberg, a další. Všechny nabídky, včetně adres obchodů jsou uvedené na stránkách www.eliteprogram.cz.

-red-

Čtěte také