Obchod

Emco vybralo reklamní agenturu na příští rok

Společnost Emco, přední český výrobce cereálních produktů, vybrala ve výběrovém řízení reklamní agenturu pro rok 2011. Tou se stala agentura Mark BBDO, která bude Emco podporovat v dalším růstu na českém trhu a vytvoří novou reklamní strategii značky Emco.

Výběrové řízení se uskutečnilo v průběhu druhé poloviny letošního roku a bylo ukončeno v říjnu. Celkem se ho zúčastnilo 10 reklamních agentur. „Všechny agentury odvedly skvělou práci a jejich týmy nám představily projekty a návrhy na velmi vysoké úrovni. V nich si daly záležet na nejmenších detailech. Ráda bych jim poděkovala nejen za jejich profesionální přístup k výběrovému řízení, ale i nadšení, se kterým návrhy prezentovaly,“ říká Petra Farkašová, vedoucí marketingového oddělení společnosti Emco.

Z výběrového řízení nakonec vzešla vítězně reklamní agentura Mark BBDO. „Její návrh nás v konečném rozhodování nejvíce oslovil. Naším společným cílem nyní bude vytvoření nové reklamní strategie pro značku Emco a posílení jejího vnímání. To vše při zachování rodinného charakteru a kouzla, které si naši zákazníci u produktů Emco oblíbili,“ dodává Petra Farkašová.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *