Public relations

Martina Kemrová z T-Mobilu je PR Managerem roku 2010

Soutěž PR Manager roku zná svého vítěze. Nositelkou titulu PR Manager roku 2010 a vítězkou letošního ročníku se stala Martina Kemrová, senior manažerka firemní komunikace a tisková mluvčí společnosti T-Mobile. Odborná porota soutěže ji vybrala tajnou volbou z několika desítek nominací. Martina Kemrová převzala ocenění v průběhu prestižní oborové konference PR Summit 2010, která se konala 20. října v pražském hotelu Corinthia za účasti více než 200 profesionálů z oboru public relations.

Porota v letošním roce zúžila výběr na pět finalistů, z nichž jeden nakonec získal ocenění. Na seznam finalistů byly vybrány tyto osobnosti:

 • Lidija Erlebachová, manažerka korporátní komunikace, Henkel
 • Filip Hrubý, senior manažer korporátní komunikace, Vodafone
 • Martin Chalupský, tiskový mluvčí, skupina RWE
 •  Martina Kemrová, senior manažerka firemní komunikace a tisková mluvčí, T-Mobile
 •  Pavel Vlček, tiskový mluvčí, Ministerstvo průmyslu a obchodu

  Smyslem soutěže PR Manager roku je nejen zviditelnění profese odborníků na public relations, ale rovněž zvýšení prestiže a významu PR v samotných firmách. Soutěž je založena na principu maximální objektivity a transparentnosti – osobnosti nominuje odborná veřejnost a vítěze vybírá nezávislá odborná porota.

  Druhý ročník Public Relations Summitu, kterého se zúčastnilo přes 200 profesionálů z oboru public relation, nabídnul prezentace i diskuze, ve kterých se účastníci snažili najít odpověď na otázku „Jakou hodnotu má PR a jak ji doložit?“

  – red –

 • Čtěte také

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *