Služby

Služba SMS InfoKanál pomáhá při sněhových kalamitách

Služba SMS InfoKanál umožňuje rychlé posílání informací o aktuálním dění a nejrůznějších varování obyvatelům měst a obcí. Přínos této služby se potvrzoval také v posledních týdnech, kdy mnohá města trpěla pod návalem sněhové nadílky.

Mezi města a obce, které službu SMS InfoKanál využívají, patří například Praha 6, Ústí nad Labem, Opava, Chrudim, Benešov nad Ploučnicí, Kbely, Moravské Budějovice, Mohelnice, Brno-Útěchov, Dačice, České Velenice, Lipník nad Bečvou, Týn nad Vltavou a mnohá další města a obce České republiky.

Služba umožňuje obyvatele obcí a měst informovat nejen o událostech nejrůznějšího druhu, jako jsou odstávky plynu nebo kanalizace, ale také komunikovat události spadající pod krizovou komunikaci. SMS InfoKanál může také sloužit jako ideální nástroj pro místní ankety k aktuálním tématům, soutěžím či jiným akcím za účelem většího zapojení občanů do života obce nebo dokonce i jako podatelna návrhů a podnětů.

O zkušenostech se službou SMS InfoKanál nejlépe informují pravidelné workshopy, které provozovatel služby pořádá v jednotlivých městech.

Společnost INFOKANÁL plánuje tuto úspěšnou službu nabídnout městům a obcím na Slovensku a do budoucna i v dalších zemích.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *