ICT

Intel: „Nesem vám noviny“ o nových procesorech

Společnost Intel na Veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas představila svou novou procesorovou řadu Intel Core druhé generace. V České republice se společnost Intel rozhodla své klíčové oznámení roku 2011 podpořit kromě klasických PR nástrojů také distribucí zvláštního vydání tištěného newsletteru s názvem Intel Today. Tříkrálové vydání roznesly společně s perníkovými figurkami do pražských vydavatelských domů kamelotky ve stylových kostýmech „Tří králů”.

Z rukou Kašpara, Melichara a Baltazara se tak k novinářům dostávají noviny shrnující nejenom klíčová fakta o produktu, ale také anketa osobností (Petr Koubský, DJ Ladida, doc. Petr Klán z Akademie věd ČR, Evžen Pavlovský z Intelu a raper Vladimír 518) k technologiím budoucnosti, IT trendy pro rok 2011 a další zajímavé informace. Noviny Intel Today uvádí text publicisty Tomáše Zilvara z webu 4004. Tříkrálový newsletter je distribuován i elektronicky médiím a obchodním partnerům společnosti Intel v ČR.

Druhou generaci procesorů Intel Core považují nezávislí analytici za jeden z nejpřevratnějších produktů společnosti Intel v celé jeho více než čtyřicetileté historii.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *