ICT

Nákupní rádce Heureka.cz představuje novou mobilní aplikaci

Internetový nákupní rádce Heureka.cz připravil pro nakupující na internetu novou mobilní aplikaci. Díky ní mohou majitelé chytrých telefonů v kamenných obchodech okamžitě zjistit, kolik stojí vybrané zboží na internetu, jaké má vlastnosti a jaké zkušenosti s ním mají ostatní.

„Představení mobilní aplikace je z našeho hlediska naprosto logickým krokem, který je založen na třech hlavních důvodech – stále prudce roste zájem o nakupování na internetu, které se již vyzkoušelo 97 % uživatelů internetu. Dále roste zájem o chytré telefony, mobilní aplikace jsou aktuálním trendem a dle posledních průzkumů mají dokonce větší růstový potenciál než sociální sítě,“ říká Marek Brumlich z internetového rádce Heureka.cz a dodává: „A posledním důvodem je fakt, že lidé stále více při nákupech na internetu upřednostňují srovnávače cen a chtějí si porovnat nabídku napříč celým trhem.“

Kromě toho, že díky nové mobilní aplikaci mohou nakupující přímo v kamenném obchodě zjistit cenu zboží na internetu, mohou si například také srovnat akční cenové nabídky kamenných obchodů s aktuální nabídkou e-shopů. Mobilní aplikace může pomoci i v případě, že nakupující narazí na prodavače, který mu o produktu neumí poskytnout požadované informace.

Aplikace umožňuje vyhledávat informace o produktech pomocí unikátních čárových kódů, které nakupující nascanují nebo opíšou. Uživateli se pak zobrazí produkt v nákupním rádci Heureka.cz, ceny v e-shopech, zkušenosti ostatních uživatelů a další vlastnosti a specifikace produktu. Samozřejmostí je také možnost vyhledávání informací o internetových obchodech.

Aplikace je od 23. 5. 2011 k dispozici zdarma pro iPhone a pro telefony s operačním systémem Android, uživatelé si je mohou stáhnout standardními cestami přes Android Market nebo App Store přímo z mobilního telefonu. Aplikace je k dispozici také ve slovenštině.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *