banner_left
banner_right
Obchod

Electro World dále expanduje a otevírá svou jubilejní dvacátou prodejnu v ČR

2 110 m2 prodejní plochy čeká na zákazníky ze Zlína a okolí v nově otevřené prodejně Electro World v nákupním centru Centro v Malenovicích. Electro World se tak stane největší prodejnou elektroniky v celém Zlínském kraji. Otevření další prodejny potvrzuje expanzi Electro Worldu na trhu, kde jiní konkurenti stagnují, nebo zavírají prodejny a odcházejí z trhu, jako např. řetězec Nay, který uzavřel obě své prodejny v ČR, v Olomouci a Třebíči.

„Pro nás je to první prodejna ve Zlínském kraji. Jsme rádi, že můžeme dalším zákazníkům nabídnout ty nejlepší značky spotřební elektroniky, ale také služby, jako jsou třeba doručení zboží až do bytu či finanční služby. Prodejna je postavena dle nového konceptu – ten přináší nákupní prostředí, které zákazníka překvapí už po vstupu do prodejny. Na ploše obchodu si může zboží před nákupem vyzkoušet i získat jasné srovnání mezi výrobky, může si nechat poradit od našich specialistů“, uvádí Milan Růžička, generální ředitel, Electro World ČR a SR.

Inovace nespočívá pouze ve výjimečné šíři sortimentu. Interiér je rozložen tak, aby byl maximálně přehledný a pohyb po něm byl tak rychlý, jak sám zákazník chce. Zákazník vidí přes celou prodejnu, a pokud hledá něco konkrétního, orientace je velmi přehledná.

Nová prodejna Electro Worldu bude pro veřejnost otevřena od 8:00, 8. června 2011, ve zlínském obchodním centru Centro, v nové přístavbě, kterou centrum nedávno dokončilo s investicí padesáti milionů korun.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *