banner_left
banner_right
Reklama

MasterCard spustil soutěž o lístky na pražský koncert Justina Timberlaka

Společnost MasterCard, která je oficiálním partnerem světového turné The 20/20 Experience Justina Timberlaka, spustila na Facebooku soutěž o lístky na koncert, který se uskuteční v Praze v O2 Aréně 3. června.

Populární zpěvák a skladatel Justin Timberlake vystoupí 3. června v O2 Aréně v Praze v rámci svého světového turné propagujícího úspěšné dvojalbum The 20/20 Experience. Společnost MasterCard, která je od minulého roku dlouhodobým partnerem Justina Timberlaka a také oficiálním partnerem tohoto turné, připravila pro držitele karet MasterCard a zpěvákovy fanoušky soutěž o lístky na koncert a další věcné dárky.

„Společnost MasterCard v rámci svých dlouhodobých propagačních aktivit v poslední době čím dál tím víc zaměřuje svoji pozornost na podporu zajímavých hudebních projektů, od sponzoringu Grammy a Brit Awards až po partnerství s hvězdami populární hudby. Smlouva s Justinem Timberlakem je součástí programu MasterCard Priceless Surprises, které po celém světě držitelům karet MasterCard umožňuje přístup ke speciálním nabídkám a akcím.“ říká Martina Piskorová, marketingová ředitelka společnosti MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Soutěž o vstupenky na koncert je dostupná na Facebookové stránce MasterCard, kde se soutěžící jednoduše zaregistruje do soutěže, a tím se dostává do slosování. Své šance na vylosování může zvýšit tím, že pozve své přátele do soutěže. Za každého pozvaného přítele nebo za sdílení soutěže získá soutěžící 1 hlas navíc do losování. Kromě lístků na sezení na koncert na jedny z nejlepších míst na stadionu mohou soutěžící vyhrát i různé fanouškovské předměty od Justina Timberlaka jako například trička, cd, obaly na telefon a podobně.

MasterCard spustil soutěž o lístky na pražský koncert Justina Timberlaka

Spolupráce mezi Justinem Timberlakem a MasterCard započala v květnu minulého roku exkluzivním koncertem pro držitele karet MasterCard v Roseland Ballroom v New Yorku. V rámci turné mají také držitelé karet výhodu exkluzivních předprodejů. Například v České republice se prodej lístků spouštěl 11. prosince a až do 22 hodin měli držitelé karet MasterCard a Maestro možnost přednostního nákupu.

Justin Timberlake během svého již pátého turné, které odstartoval v listopadu 2013 koncertem v New Yorku, objede doslova celý svět. Jen v Evropě má na tři desítky koncertů a kromě Ameriky a Austrálie zavítá i do takových zemí jako například Spojené arabské emiráty, Maroko nebo na Island. Některé koncerty jsou již dlouho dopředu vyprodané.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *