Reklama

mBank slaví 7. narozeniny

Největší internetová banka v České republice, která má nyní již více než 500 000 zákazníků, odměňuje při příležitosti sedmých narozenin jak věrné, tak i nové klienty. Za doporučení bezplatného účtu mKonto přátelům a známým mohou v rámci marketingové akce získat až 3 500 Kč.

Podmínky na získání odměny se oproti minulým rokům výrazně zjednodušily. Stačí, když nově doporučená osoba při založení mKonta zadá identifikační číslo již existujícího zákazníka. Takto je možné doporučit založení a užívání běžného bezplatného účtu mKonto až pěti osobám, což představuje odměnu ve výši 3 500 Kč.

mbank7

„Akce Přiveď nového klienta měla velký úspěch už v minulosti, a proto jsme se ji při příležitosti sedmých narozenin rozhodli zopakovat. Věříme, že tak dáme podnět hlavně zákazníkům tradičních bank, kteří o přechodu k mBank a založení účtu již delší dobu přemýšlejí. Chceme ukázat, že za běžný účet klient nemusí jen platit, ale mohou díky němu také něco získat“, vysvětluje Pawel Kucharski, výkonný ředitel pro obchod, marketing a produkt mBank pro Českou republiku a Slovensko.

Komunikace akce na stávající zákazníky probíhala primárně formou direct mailu a na Facebookovém profilu mBank. Vytvořena byla také speciální záložka na webu mBank, kde se zákazníci mohou dozvědět potřebné detaily. Akce je časově omezená do konce listopadu, nebo do dosáhnutí 20 000 nových zákazníků.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *