Komunikace

Microsoft představuje Windows 10 ambasadory

V rámci Windows 10 kampaně odstartoval Microsoft spolupráci s 10 zajímavými ambasadory různých profesí a zájmů – sportovci, designer, dabérka, fotografka, scénárista, majitelé restaurací či food blogerka.

Ti v rámci krátkých videospotů ukazují, jak jim systém Windows 10 pomáhá dokázat více v jejich profesním i osobním životě. Tato část kampaně doplňuje dlouhodobější aktivity Microsoftu na sociálních sítích.

Windows_10_ambasadori

Vedle toho Microsoft v těchto dnech spouští také FREE WI-FI Windows 10 instalaci, která umožňuje lidem zdarma využít WI-FI připojení na pražském Hlavním nádraží. Tato instalace bude dostupná až konce roku. Nově je možné využít také mobilní instalaci FREE WI-FI Windows 10, která bude v průběhu jednoho týdne putovat mezi dvěma místy, konkrétně náměstím Míru a náměstím Jiřího z Poděbrad. Vedle volného připojení na internet bude možné zhlédnout zde také videoprojekci Windows 10 ambasadorů, která se bude prolínat s takzvanou Twitter Wall, což je promítání tweetů spojených s hashtagem #Windows10.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *