Marketing

MoneyNow sází na rychlost

Trh s půjčkami je v současné době ve velmi dobré kondici. Mezi všemi druhy půjček se poslední dobou stále více prosazují malé půjčky se splatností několika málo týdnů.

Peníze co nejrychleji a nejjednodušeji
Na tomto trhu působí v České republice poměrně nově také společnost MoneyNow. Poskytuje půjčky online do 10 000 Kč se splatností 15 nebo 30 dní.

Jedna z nejdůležitějších věcí je pro MoneyNow rychlost. Konečně to vyplývá i z názvu. Žádosti se podávají výhradně přes internet a jsou vyhodnocovány okamžitě. Po schválení žádosti převedou pracovníci zákaznického servisu peníze ihned.

Aby bylo převedení co nejrychlejší, disponuje MoneyNow účty u několika největších českých bank. V případě shody s bankou klienta se převod uskuteční do jedné hodiny. Pro zajištění bezpečnosti převodu je ještě před první půjčkou vyžadováno převedení 1 Kč na účet společnosti. Je tím zajištěno, že peníze nedostane omylem špatná osoba.

Před první půjčkou musí proběhnout podpis smlouvy. Tu zašle společnost klientovi předem elektronicky. Zároveň obdrží o pár dní později smlouvu poštou, kterou po podpisu zašle zpět. Díky tomu má klient dostatek času na podrobné prostudování všech podmínek a práv. Ve smlouvě jsou také jasně uvedeny informace o tom, kdy a jak se půjčka splácí apod.

Žádné složité podmínky
K získání úvěru není ani třeba složitě dokládat výši příjmu nebo shánět ručitele. Jediné podmínky, které musí žadatel splnit, jsou plnoletost, trvalý pobyt na území ČR a průkaz totožnosti a mít prokazatelné zaměstnání. Poslední nutností je samozřejmě písemný souhlas s podmínkami úvěru. Nový klient si poté může požádat o 3 500 Kč, podruhé již o 4 500 Kč, potřetí o 5 500 Kč a čtvrtá půjčka je už bez limitu, tedy 10 000 Kč.

Na rozdíl od velké části konkurence se MoneyNow netají výší RPSN a uvádí ji hned vedle kalkulačky půjčky.
V případě nenadálých problémů lze půjčku snadno prodloužit na stejnou dobu, na jakou byla původně sjednána. Je však potřeba to stihnout před uplynutím data splatnosti.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *