Reklama

Monster truck se spojuje s jarní sezonou

Je to jako pocit nového startu, když se mohutná síla monster trucku vrhne na vadnoucí zahradu. Nová televizní reklama společnosti Hornbach opět otevírá jarní sezonu svým typickým způsobem – s množstvím bláznivých nápadů a velkou dávkou humoru.

„Vytvoř si prostor“ – oživujícím klíčovým poselstvím nového spotu je óda na svobodu. Na svobodu, kterou najdete ve své zahradě, od vyhloubení jezírka až po demolici staré boudy. Svoboda, po které touží po roce pandemie všichni. A jaká je lepší cesta k dosažení této svobody než pětitunové monstrum, které tančí po zahradě s půvabem baleríny. Na to, aby mohlo vzniknout něco nového, je třeba se nejprve zbavit toho starého. „Každý nový začátek potřebuje prostor, a toto je naše pozvánka. S množstvím vášně a zábavy a jako vždy neobvyklým způsobem,“ vysvětluje Thomas Schnaitmann, Head of Brand International pro Hornbach.

Zakladatel společnosti Heimat Guido Heffels dodává: „Výběr ženy jako protagonistky nevycházel ze záměru vyvolat diskuzi o pohlaví. Naše hrdinka byla jednoduše nejlepší volbou pro tuto reklamu.“

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *