Marketing

Na Metronome Festival Prague vystoupí Massive Attack i John Cale

Hudbu světových hvězd, netradiční vystoupení českých kapel a špičkové služby i komfort pro návštěvníky slibuje Metronome Festival Prague. Proběhne ve dnech 22. – 23. června 2018 tradičně na pražském Výstavišti, vystoupí třeba The Chemical Brothers, Massive Attack, Tom Odell, David Byrne, Sexy Dancers nebo Tata Bojs. Vstupenky jsou stále ještě v prodeji za ceny platné do 21. června na stránkách www.metronomefestival.cza v síti Ticketpro.

Letošní ročník Metronome Festival Prague odstartuje již v pátek odpoledne a to ničím menším než úvodem netypické dvojice moderátorů – Markem Taclíkem a Tonyou Graves. Na festivalu budou celkem čtyři hlavní scény a bohatý doprovodný program. Největší Metronome Stage, nabídne nejočekávanější interprety obou večerů, a to Massive Attack, kultovní The Chemical Brothers či Toma Odella.

Dále se návštěvníci mohou těšit na ČT Park Stage s Johnem Calem z The Velvet Underground, Davidem Byrnem z Talking Heads nebo premiérou Sexy Dancers po dvaceti letech. Na kryté Moon Stage proběhne velkolepá oslava třicátin Tata Bojs či party s Faithless DJ setem. Radio Wave New Stage pak nabídne alternativnější a mladé interprety, jako jsou Communions nebo Ventolin.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *