Komunikace

Nádobí Tefal nabídne zákazníkům nová věrnostní kampaň v obchodech Albert

Obchodní řetězec Albert přichází po Velikonocích s novou sběratelskou kampaní. Potěší zejména všechny ty, kteří rádi vaří ve velkém pro celou rodinu. Zákazníci získají díky bodům nasbíraným za nákupy nad 200 korun kvalitní nádobí z nerezové oceli značky Tefal se slevou až 60 procent.

„Víme, že naši zákazníci rádi vaří ve velkém a milují rodinné sešlosti i oslavy s přáteli. Proto jsme pro ně připravili novou kampaň, díky níž mohou získat kvalitní sadu nerezového nádobí, které je pro tyto příležitosti jako stvořené,“ říká Barbora Vanko, mluvčí obchodního řetězce Albert.

Tři body zdarma do začátku

Zákazníci získají za každých 200 korun nákupu v supermarketech a hypermarketech Albert jeden bod. Všichni nakupující dostanou do začátku malý dárek v podobě první tři věrnostní bodů zdarma. Výměnou za deset, respektive sedm nasbíraných bodů pak obdrží jeden ze sady 10 produktů se slevou až 60 %. Body lze sbírat od 19. dubna do 20. června 2017, přičemž slevu lze uplatnit až do 27. června.

albert_vernostni

Odolná nerez s desetiletou zárukou

Zákazníci budou moci vybírat z kvalitních nerezových pánví, menších rendlíků i velkých kastrolů. Na všechny tyto produkty od prověřené značky Tefal se vztahuje prodloužená záruka deseti let, díky které mohou mít jistotu, že doma budou sloužit opravdu dlouho. Navíc mají hrnce hladinové značky na vnitřní straně, takže není třeba složitě odměřovat množství vody. Samozřejmostí je u pánví extra odolný nepřilnavý povrch obohacený titanem, který ručí za dlouhou životnost a odolnost. Na pánvích také naleznete indikátor správné teploty, takzvaný Thermo-Spot, umožňující jednoduše a přesně určit dobu vhodnou k přípravě pokrmu. Nádobí je použitelné na všech typech tepelných zdrojů včetně indukční varné desky.

Kampaň potrvá od 19. dubna do 27. června 2017.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *