banner_left
banner_right
Branding

Nespresso je již potřetí oficiální kávou filmového festivalu

I letos se na začátku července Karlovy Vary promění v ráj všech filmových nadšenců, od 1. do 9. července 2016 zde totiž bude probíhat již 51. ročník tradičního Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

A i letos budou moci jeho návštěvníci mezi jednotlivými snímky načerpat novou energii díky lahodné kávě Nespresso, a to opět na několika místech. Jejím hlavním “stánkem” však bude moderní pop-up kavárna ležící v těsné blízkosti hotelu Thermal, při jejímž navrhování se tvůrci inspirovali luxusní designovou restaurací Nespresso z filmového festivalu v Cannes.

Patrová kavárna o rozloze 150 m2 nabídne spoustu prostoru a možností, jak si užít svoji chvilku klidu s šálkem kávy. V jejím přízemí se mohou zákazníci posadit a odpočinout si v pauze mezi projekcemi, ostřílení filmoví fanoušci si zde mohou objednat kávu s sebou a vychutnat si ji cestou z Thermalu na další promítací místa. VIP lounge v horním patře Nespresso Café pak bude vyhrazena pro setkávání výjimečných hostů festivalu a zástupce médií.

nespresso_kviff

Nespresso Café bude zároveň centrem akcí mladých filmových profesionálů zapojených do projektu První podání. Dále se v prostorách Nespresso Café počítá se zajímavými setkáními a rozhovory s režiséry, herci a dalšími filmaři, kteří v rámci programu festivalu představí svou tvorbu.

Nespresso je rovněž partnerem sekce První podání, která vznikla teprve v loňském roce. Jejím úkolem je představit divákům díla vybraných studentů z různých evropských škol a zároveň poskytnout začínajícím režisérům potřebné zázemí pro získání dalších kontaktů. Ve dnech 4. a 5. července je na programu deset premiér, v jejichž rámci budou probíhat také setkání s tvůrci.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *