Reklama

Nová employer brand komunikace firmy MoroSystems

Firma MoroSystems spustila novou náborovou kampaň s cílem budovat svou značku zaměstnavatele v povědomí IT odborníků i širší veřejnosti. Kromě výrazného headline „S TEBOU BUDEME LEPŠÍ” kampaň svou textací oslovuje přímo Java a React developery.

Vizuály budou k vidění na CLV nosičích, fasádových reklamních bannerech, venkovních plakátovacích plochách i v MHD v Brně a Hradci Králové, kde má firma dvě ze svých vývojových center.

V hlavní roli jsou tváře lidí z MoroSystems propojené v symbolu velkého písmene M, které firma zvolila jako ústřední motiv komunikace. Propojení ve vizuálu i text perexu zdůrazňuje spolupráci a spojování lidí do týmů, protože společně vždy dosáhnou lepších výsledků.

Koncept vytvořil tým MoroSystems ve spolupráci s brněnskou kreativní agenturou MAJAK agency Mateje Benka a Jakuba Rendly.

„V MoroSystems věříme, že lidé dosahují nejlepších výsledků právě tehdy, když spolupracují. Každý nový člen do týmu přináší své unikátní dobro, kterým k výsledku přispívá. Cítili jsme, že potřebujeme najít komunikaci, která by vyjadřovala hodnoty různorodosti, společenství a spolupráce. I proto tvářemi kampaně nemohl být nikdo jiný než kluci a holky z MoroSystems.“

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *