Reklama

Nová kampaň od GE Money Bank

GE Money Bank uvádí na trh zcela novou kategorii půjček. Nový revolvingový spotřebitelský úvěr Expres Plus s rezervou umožňuje klientům si kdykoliv opakovaně půjčit.

Zákazníci mohou využívat také první kartu ke spotřebitelskému úvěru, se kterou se dá platit u obchodníků nebo vybírat z bankomatu.

Spuštění revolvingové půjčky Expres Plus banka podpoří také marketingovou kampaní. Její součástí je 30vteřinový spot, ve kterém znovu vynikne naštvaný kocour. Spot se tentokrát odehrává v kuchyni. „Páníčkovi se podařilo zrekonstruovat celou kuchyň najednou a ještě mu díky půjčce se schválenou rezervou zbyly peníze na novou lednici, což kocoura jako obvykle vůbec nepotěšilo,“ vysvětluje myšlenku spotu Miroslava Misíková, ředitelka marketingové komunikace GE Money Bank. Reklamu natáčel režisér Daniel Růžička ve vilové čtvrti v Praze-Slivenci.

GE_money_kuchyn30_5

„Každý další spot s kocourem je pro nás vždy velká výzva. To máte produkt, rozpočet, koncept, nápad, sdělení, otvírák, hláška, rekvizita, páníček, pointa, právník, trénink, střih, ruchy, režisér, klient, počasí,… Naštěstí máme v týmu několik zedníků, kteří i tentokrát postavili něco nového,“ dodává Petr Čech, senior copywriter agentury Labstore, která stojí za kreativou kampaně. Spot poběží na kanálech skupin TV Nova, TV Prima, AT Media a kinech Cinestar od 16. února 2015 až do poloviny června.

Součástí kampaně bude i online komunikace, regionální a CRM podpora. GE Money Bank využije samozřejmě také svůj web, síť bankomatů nebo sociální sítě.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *