Reklama

Nová soutěž na Facebooku od Starbucks

Společnost Starbucks spustila soutěž Cup Art, jehož podstatou je kreslení originálních námětů a designů na bílé papírové kelímky Starbucks. Tato aktivita je v zahraničí velice populární a v poslední době se také častěji objevuje na stránkách různých českých bloggerů.

Projekt byl zahájen 14. ledna 2014 spuštěním speciální aplikace „Starbucks Cup Art“ na stránce Facebook Starbucks Česká republika, prostřednictvím které budou soutěžící sdílet své výtvory a ty budou následně hodnoceny dvěma skupinami porotců. Bude se jednat o uživatele Facebooku a o speciální tříčlennou porotu (zástupce Starbucks, odborník na public relations a zástupce médií).

Starbucks cupart

Projekt poběží 5 týdnů, každý týden budou vybrány dva nejúspěšnější výtvory (jeden uživateli Facebook a jeden porotou) a jejich tvůrci získají od Starbucks kartu na konzumaci v kavárnách v hodnotě 500 Kč. Z týdenních výherců bude po skončení soutěže zvolen jeden nejúspěšnější design a jeho autor získá od Starbucks financování uměleckého kurzu podle vlastní volby v hodnotě 10 000 Kč.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *