Public relations

OC Chodov chystá na oslavu svátku zamilovaných řadu zajímavých akcí

V Centru Chodov se bude svatý Valentýn slavit po tři dny: 12., 13. a 14. února, vždy od 14 do 19 hodin. Všichni zamilovaní mohou vyjádřit své city na „Stěně polibků“ nebo získat dvě letenky do Říma či dárkové karty pro romantické nákupy v Centru Chodov v rámci fotografické soutěže na jeho Instagramu.

Zákazníci se mohou těšit na „Stěnu polibků“, která zájemcům umožní originálním způsobem vyjádřit své city. Dámy na ni budou moci otisknout své rty, pánové nakreslit srdíčko nebo napsat zamilovaný vzkaz. Návštěvníky Centra Chodov potěší čokoládové pralinky, květiny nebo balónky, věrné zákazníky i sklenka sektu a pop cake. Připravena budou stylová valentýnská stanoviště s rozmanitými aktivitami i hudební doprovod od profesionálního DJ. Tematické nabídky a slevy bude nabízet i řada prodejen centra. Valentýnské oslavy 14. února navíc doplní VIP transport, jenž zprostředkuje držitelům věrnostních karet Centra Chodov bezplatný odvoz do vzdálenosti až 25 km.

chodov_valentyn

„Pro naše zákazníky každoročně organizujeme zábavné valentýnské aktivity doplněné možností vyhrát romantický zájezd do některé evropské metropole. Nejinak je tomu i letos, kdy mohou páry soutěžit na Instragramu Centra Chodov o dvě letenky do Říma,“ uvedla Kristína Naňová, Senior Marketing Manager Centra Chodov. Nezapomenutelné chvíle v romantické italské metropoli se svou drahou polovičkou zažije výherce valentýnské soutěže, která poběží od 2. do 12. února na Instagramu Centra Chodov. Zapojit se mohou všechny zamilované páry, jež svoje co nejstylovější společné fotografie doplní hashtagem #laskanamslusi. Vedle letenek do Říma pro vítěze jsou připraveny dárkové karty Centra Chodov pro ty, kteří v soutěži se svými snímky obsadí druhou (dárková karta v hodnotě 3 000 Kč) a třetí (dárková karta v hodnotě 2 000 Kč) příčku.

Čtěte také