Marketing

Ocenění POP STAR měsíce září 2020 získala kampaň pro cukrovinky JOJO

Portál Mistoprodeje.cz vyhlašuje nového vítěze soutěže POP STAR. Vítězem za měsíc září se stala s výraznou převahou realizace Paletová vystavení pro cukrovinky JOJO. V tomto měsíci bylo přihlášeno 9 In-storových realizací, které porotci opět hodnotili ve třech kritériích: kreativní zpracování, celkové produkční provedení a potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje.

Vítězná realizace získala od odborné poroty celkovou známku 7,9 bodů z maxima 10 bodů. V kategorii kreativního zpracování získala realizace 7,6 bodů a v potenciálu upoutání pozornosti v místě prodeje a v celkovém produkčním provedení přidělili porotci této realizaci shodně 8,0 bodů.

„Hravé, výrazné, odpovídá produktu, upoutá pozornost,“ hodnotí vítěznou realizaci výstižně Jirka Vysekalová, prezidentka České marketingové společnosti.

„Velmi pěkné, barevné a papoušek krásně dotváří celou realizaci,“ uvádí Václav Koukolíček ze společnosti TESCO Stores ČR. „Jen bych pro dětské zákazníky zvážil snížení papírových boků, aby se mohli obsloužit bez asistence rodičů.“

„Jednoduché, vizibilní, vysoké přiřazení ke značce, dalším kampaním. Vše v pořádku,“ uvádí Alexandr Stojčev ze společnosti Momentum Czech Republic.

„JO, JOOO…to je dobrý:D Určitě upoutá a bude fungovat. Ta jejich grafikaje prostě super a papušek to zabil :D,“ hodnotí emotivně Milan Drozen z reklamní agentury CZECH PROMOTION.

Všechny hodnocené realizace jsou opět k dispozici na portálu v sekci Soutěžní POS realizace v ČR.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *