Reklama

Ocenění TOP In-store realizace měsíce června 2018 získala kampaň Čtyř a dvoupaletové vystavení Captain Morgan

Portál Mistoprodeje.cz vyhlašuje nového vítěze soutěže s názvem TOP In-store realizace měsíce. Za měsíc červen 2018 se vítězem stala realizace Čtyř a dvoupaletové vystavení Captain Morgan.

V tomto měsíci bylo přihlášeno 10 In-storových realizací, které porotci opět hodnotili ve třech kritériích: kreativní zpracování, celkové produkční provedení a potenciál upoutání pozornosti v místě prodeje.

V tomto soutěžním kole získala u porotců vítězství s velkým náskokem, kampaň Čtyř a dvoupaletové vystavení Captain Morgan, která za POS materiály použila v řetězci Globus čtyřpaletové a dvoupaletové vystavení ze dřeva s pulzujícím červeným osvětlením a dvoupaletové vystavení ve formě lodi s potištěnou plachtou a lanovou sítí. Zadavatelem realizace byla společnost STOCK PLZEŇ – BOŽKOV s. r.o. a realizátorem společnost DAGO s.r.o.

Tato realizace získala od odborné poroty rekordní celkovou známku 9,00 bodů z maxima 10 bodů, přičemž vyhrála o 1,16 bodu. V kategorii kreativního zpracování obdržela vítězná realizace 8,8 bodů, v kritériu celkové produkční provedení získala kampaň ohodnocení 9,0. V potenciálu upoutání pozornosti v místě prodeje přidělili porotci této realizaci rekordních 9,2 bodu.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *