Branding

OMV modernizuje gastro koutky čerpacích stanic VIVA

Čerpací stanice OMV nabízejí svým zákazníkům víc než jen pohonné hmoty. Gastronomické koutky VIVA mají příjemnou atmosféru, přátelský personál a nabízejí zákazníkům nejen kvalitní a čerstvě připravované občerstvení či italskou praženou kávu s certifikací FAIRTRADE, ale i širokou škálu doplňkových služeb.

Aby se zákazník cítil u OMV ještě lépe, projde do konce roku šest vybraných čerpacích stanic OMV s VIVA modernizací.

„Čerpací stanice OMV by měly být pro naše zákazníky první volbou. Naším cílem je nabídnout jim více, než nabízí konkurence“, říká k modernizaci vybraných čerpacích stanic Michal Janda, marketingový manažer OMV Česká republika a dodává: „Záleží nám na tom, aby si zákazníci na čerpacích stanicích OMV s VIVA nejen pochutnali na nové fairtradové kávě VIVA a kvalitním občerstvení, ale také si během cesty odpočinuli v příjemném prostředí. Nový vzhled interiéru bychom chtěli nabídnout co nejvíce zákazníkům.“

omv_viva

Nový architektonický design občerstvovacích stanic VIVA signalizuje otevřenost a je zaměřen na maximální zákaznický komfort. Inovativní koncept osvětlení zajišťuje dostatek denního světla a pohodovou atmosféru. Rekonstruované čerpací stanice budou vybaveny novým nábytkem, pohodlnějším sezením či LCD obrazovkami s nabídkou.

Rekonstrukce se týká těchto čerpacích stanic OMV s VIVA: Praha, Plzeňská sever, Vrbová Lhota sever, Vrbová Lhota jih, Siřejovice, Znojmo (Pražská) a České Budějovice (Dlouhá Louka).

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *