Reklama

OMV společně s Hitrádiem Orion spouští podzimní hru „OMV Plná nádrž zdarma“

V září zaíná nová hra Hitrádia Orion a přední sítě čerpacích stanic OMV s názvem „OMV Plná nádrž zdarma“! V období od 8. do 19. září mohou posluchači Hitrádia Orion v Moravskoslezském regionu vyhrát v první fázi hry poukázky na palivo za 10 000 korun a ve druhé fázi si dokonce natankovat u OMV plnou nádrž úplně zadarmo!

„V červenci jsme dělali radost v Praze, nyní jsme se rozhodli připravit odměny i pro naše zákazníky v Moravskoslezském regionu a zpříjemnit jim tak podzimní cestování. Spojili jsme se s Hitrádiem Orion a společně startujeme atraktivní hru „OMV Plná nádrž zdarma“, říká marketingová manažerka OMV v ČR Lucie Mašínová a vzkazuje: „Nenechte si ujít skvělou příležitost, která v Česku nemá obdoby, a zapojte se do naší hry kterýkoli pracovní den od 8. do 19. září.“

Do soutěže se může zapojit každý posluchač Hitrádia Orion, kterému už bylo 18 let, a který je registrovaný v programu zákaznických výhod nové generace iBOD. Hra bude probíhat ve dvou fázích. Od 8. do 12. září vyzve moderátor posluchače, aby mu zavolali, a to každý pracovní den vždy jednou, kdykoli v průběhu vysílání. Kdo se dovolá jako první, dostane vědomostní otázku se třemi možnostmi odpovědí. Z nich musí v limitu 15 vteřin vybrat správnou odpověď. Pokud se mu to podaří, získává okamžitou výhru v podobě poukázky OMV FLEX CARD s nabitým kreditem na tankování ve výši 2 000,- Kč.

OMV Radio Orion

Druhá fáze hry poběží od 15. do 19. září a bude ještě zajímavější. Moderátor vyhlásí každý pracovní den jednou, kdykoli v průběhu vysílání, tzv. „Šťastnou hodinu tankování“. To znamená, že posluchači Hitrádia Orion můžou přijet na moderátorem ohlášenou čerpací stanici OMV a zdarma natankovat. Možnost volného tankování má každý, kdo je registrovaný v programu zákaznických výhod nové generace iBOD. Samotná registrace je ale velmi rychlá a snadná, stačí jen vyplnit pár údajů na www.ibod.cz a zapojit se do tohoto jedinečného programu, se kterým můžete bodovat každý den. „Šťastná hodina tankování“ bude trvat celých 60 minut od okamžiku, kdy ji moderátor vyhlásí. V té době bude na uvedené čerpací stanici OMV jeden zřetelně označený soutěžní stojan, k němuž mohou posluchači Hitrádia Orion v průběhu 60 minut přistavit své vozidlo a zdarma si natankovat.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *