Reklama

Opět po roce je čas na gorilování

Tradiční česká značka Vitana opět zahajuje grilovací sezónu. Kampaní s podtitulem „Pojďme gorilovat“ oslovuje všechny milovníky grilování a nabízí zákazníkům novinky pro letošní sezónu. Stejně jako v předchozích letech, Vitana staví komunikaci v grilovací sezóně na oblíbené kampani „gorilování“ v čele s panem Gorilou.

Letos se konkrétně rozhodli spotřebitelům přiblížit význam slova „gorilování“. „Skrývá se za ním pouto mezi rodičem a dítětem, kdy děti žadoní u rodičů, aby se mohlo jít „gorilovat“ a oni jim to splní. Slovo „gorilovat“ je tedy slovní hříčkou, kterou mnoho dětí může místo správného slova grilování používat,“ uvedla Michaela Plecitá, produktová manažerka Orkla Foods Česko a Slovensko.

Pro nadcházející TV a online komunikaci je využit reklamní spot, jehož leitmotivem je opět píseň, tentokrát však speciálně vymyšlena z kreativní líhně agentury WMC Grey.

Dva spoty o délce 15 a 30 sekund budou postupně nasazeny od úterý 26. dubna v televizi a online médiích. Součástí komunikační kampaně s claimem „Pojďme gorilovat“ budou také spotřebitelské soutěže na stránkách www.grilujemevemeste.cz, dále nejrůznější in-store aktivity a další PR aktivity, které budou postupně informovat o nových produktech v kategorii koření a dressingů.

Zájem o grilování v městské zeleni podporuje Vitana také výstavbou veřejných grilovišť. V rámci projektu „Grilujeme ve městě“ společnost vybudovala už patnáct grilovacích míst po celé republice, kde lidé najdou nejen místa od Vitany, ale mohou tam přidávat také místa, o kterých sami ví.

Čtěte také