banner_left
banner_right
Marketing

Ostravský Avion Shopping Park láká na lov Pokémonů

Od 12. srpna po celý následující jeden týden si budou moci návštěvníci nákupního centra Avion Shopping Park v Ostravě a Brně nejen užít spousty zábavy při lovu Pokémonů, ale také si zasoutěžit o desítky cen, jenž čekají na nejúspěšnější lovce, kteří se se svými úlovky pochlubí na Facebooku.

Nákupní centra Avion Shopping Park v Ostravě a Brně se staly základnami Pokémonů a jejich koncentrace tady je skutečně veliká. Všichni hráči, kteří propadli momentálně nejpopulárnější interaktivní hře současnosti však mohou v nákupních centrech Avion nejen popustit uzdu své hravosti, ale také vyhrát. „Chtěli jsme našim zákazníkům zpříjemnit druhý měsíc prázdnin a taky tak trochu alespoň symbolicky oddálit začátek školního roku, který se nezadržitelně blíží. Rozhodli jsme se, že k tomu využijeme skutečný fenomén, který v posledních dnech strhnul doslova miliony lidí po celém světě a který si mohou naši zákazníci zahrát i při návštěvě našeho nákupního centra. Hru samotnou jim však po celý následující týden ještě více zpříjemníme,“ říká k letní aktivitě Avionů Tomáš Míček, ředitel nákupních centra Avion Shopping Park Ostrava.

Po celý týden bude Avion do prostoru svého nákupního centra „vábit“ větší množství Pokémonů pomocí technologie Lure Module, která je běžně pro hráče zpoplatněná. V prostorách nákupních center však poběží zdarma. Hráči tak budou mít mnohem větší šanci na úspěšný úlovek. To však není zdaleka vše. Každý, kdo svého v Avionu uloveného Pokémona vyfotí a fotografii umístí na facebookový profil nákupního centra, bude zařazen do soutěže.

Na každého desátého soutěžícího potom čeká výhra v podobě přenosné nabíjecí stanice pro mobilní telefon, jelikož lov Pokémonů chytrý telefon pěkně vyčerpává. Ten, kdo jako první uloví a vyfotí Pikachu a fotku následně zveřejní, dostane od nákupního centra Avion navíc výhru v podobě nákupních poukázky v hodnotě 1000 Kč. Soutěž poběží celých sedm dní celkem ve třech nákupních centrech Avion v České republice a na Slovensku. Každý den bude v každém centru rozdáno deset cen.

“Na podobné zábavní aktivity jsou naše nákupní centra perfektně vybavena,” říká Tomáš Míček z nákupního centra Avion Shopping Park Ostrava.“Disponujeme dostatečnou rozlohou, atraktivním prostředím a navíc nabízíme možnost odpočinku, občerstvení, dobití mobilních telefonů a také setkání s ostatními lovci během výcviku a soubojů Pokémonů,” dodává.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *