Komunikace

PALLADIUM oslaví 10 let videomappingem

Pražské nákupní centrum PALLADIUM oslaví o víkendu 20. až 22. října 2017 jubilejní 10. narozeniny. Pro své zákazníky chystá bohatý program, celou řadu bezplatných služeb, slevy a další speciální nabídky ve více než 80 obchodech.

Zcela originálním dárkem pro všechny návštěvníky pak bude unikátní videomapping, který realizuje PALLADIUM jako první nákupní centrum v České republice.

Oslava začne v pátek na náměstí Republiky, kde se uskuteční koncert. Ten zahájí bubenická formace Tokhi & Groove Army, ke kterým se následně připojí kapely Lake Malawi a Eddie Stoilow. Hlavním hřebem oslav pak bude šestiminutový videomapping, který odkazuje na architektonické kvality historické budovy nákupního centra a zobrazuje PALLADIUM jako klenot velkoměsta. Projekce bude k vidění po celý narozeninový víkend od 19 do 22 hodin v desetiminutových intervalech. V sobotu budou oslavy pokračovat přímo v PALLADIU, kde zákazníkům nákupy zpestří DJ, akrobatická exhibice na šálách a lanech či netradiční taneční vystoupení.

Chybět nebude přípitek a slavnostní krájení dortu. Jak pátečním, tak i sobotním programem provede moderátor Leoš Mareš, který zároveň před 10 lety PALLADIUM otevíral. Inspiraci k nákupu oblečení nabídnou tanečníci při módních přehlídkách podzimních a zimních kolekcí značek PALLADIA. Mezi přehlídkami bude možnost se zúčastnit workshopů s bloggerkami Sharlotou a Koki9, které poradí s výběrem trendy oufitů nebo se správným líčením. Více než 80 obchodů PALLADIA nabídne slevy ve výši 20–30 % a jiné speciální nabídky, k nákupu v minimální hodnotě 2 000 Kč pak přidá PALLADIUM prémiovou nákupní tašku z limitované edice jako dárek.

V pátek 20. října spatří světlo světa také nové číslo PALLADIUM Magazine podzim/zima 2017–2018, které kromě rozhovoru s Leošem Marešem opět nabídne čtenářům řadu nenovějších trendů a spoustu zajímavého čtení.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *