Reklama

Pilsner Urquell uvádí televizní reklamu odkazující na rodinné tradice

Pilsner Urquell přichází s novou TV kampaní, která apeluje na uchovávání důležitých tradic. Spot ukazuje na skutečném pivovarském příběhu to, že je v životě důležité uchovávat tradice a předávat um z generace na generaci.

„Hlavní postavou nového spotu je velmi důležitá pokračovatelka naší pivovarské formanské tradice Jana Šůsová, která řemeslo převzala po svém otci. Ten v minulosti dlouhodobě zavážel pivo pro Plzeňský Prazdroj,“ říká Luděk Baumruk, marketingový manažer značky Pilsner Urquell. „Reklama má zdůraznit, že právě díky uchování a předávání plzeňských pivovarských tradic a zkušeností je dnes Pilsner Urquell tím, čím je – pivem světového jména. Uchovávání téměř zaniklé formanské tradice je výrazným symbolem přístupu Plzeňského Prazdroje k řemeslům, která přispěla k vybudování světové pověsti našeho piva. Uvědomujeme si, jak je pro zachování kvality plzeňského piva Pilsner Urquell důležité předávaní zkušeností plzeňských sládků, sladovníků připravujících slad na míru našemu pivu, žateckých chmelařů nebo našich pivovarských bednářů, kteří tvoří jednu z posledních part na světě,“ dodává Baumruk.

plzen_reklama

Nový spot v čele s formanským řemeslem vznikal pod taktovkou režiséra Romana Valenta a produkční společnosti Armada films. Reklamu natáčel štáb v průběhu dvou dní v prostorách plzeňského pivovaru, v ulicích Plzně a v plzeňském Restaurantu 12. Zahráli si v ní samozřejmě také koně Barka a Bajka, které před 13 lety koupil ještě původní pivovarský forman Jan Šůs. Idea spotu je dílem agentury MUW Saatchi & Saatchi z Bratislavy.

Čtěte také