Reklama

Pilulka.cz spouští novou televizní kampaň

Provozovatel kamenné sítě lékáren Pilulka.cz odstartovala novou televizní kampaň. Sloganem „Pro Váš aktivní život“ chce upozornit na široké portfolio nabízených produktů a služeb. Novou kampaní tak chce Pilulka oslovit i zákazníky, kteří nehledají pouze akutní pomoc při onemocnění.

„Naším cílem bylo upozornit na prodávaný sortiment, který je mnohem širší než pouze léky a doplňky stravy. Na e-shopu Pilulka.cz a v kamenných lékárnách může zákazník vybírat také produkty z kategorií Sportovní výživa, Matka a dítě, Kosmetika nebo Speciální výživa. Chceme být lékárnou, kde zákazník mimo léků nalezne na jednom místě produkty vhodné pro zdravý životní styl a prevenci,“ říká Kateřina Schotliová ze společnosti Pilulka.cz.

Na vzniku nového kreativního konceptu spolupracovala Pilulka.cz s agenturou Media Asistent, která spoluvytvářela reklamy například pro Siemens nebo Pilsner Urquell. Reklamní spoty, ve kterých si zahrála herečka Klára Krejsová, režíroval Karel Šístek a produkce se ujala Carmen Justová. Kampaň je již k vidění v televizi na stanicích skupiny Prima, Atmedia a Óčko.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *