Marketing

Pivovar Svijany partnerem prvoligového Slovanu Liberec

Logo Pivovaru Svijany nesou v nově otevřené sezóně dresy hráčů prvoligového fotbalového klubu Slovan Liberec. Jde o součást dohody o široce koncipovaném partnerství, na němž se pivovar pro letošní sezónu dohodl s vedením klubu.

Slovan se díky ní zařadil do dlouhé řady sportovců, které největší samostatný český pivovar dlouhodobě podporuje.

„Jsme úspěšná společnost a úspěch nás zavazuje. Cítíme společenskou odpovědnost nejen za pivovar a jeho pracovníky, ale i za naše širší okolí. Cíleně proto podporujeme kulturní a sportovní aktivity v našem regionu i mimo něj,“ řekl k tomu ředitel Pivovaru Svijany Roman Havlík. Mezi nejviditelnější aktivity pivovaru v tomto směru podle něj patří podpora libereckého profesionálního tenisového turnaje Svijany Open a sponzoring volejbalového klubu Dukla Liberec, regionálních fotbalových klubů a v neposlední řadě i úspěšného olympionika, judisty Lukáše Krpálka.

„Se Slovanem, stejně jako s dalšími sportovci, nás spojují špičkové výkony, výdrž, vůle po vítězství i týmový duch, tedy to, co našemu pivovaru pomohlo odvrátit hrozbu uzavření a co nás posledních úspěšných dvacet let provázelo v podobě našeho hesla Srdeční záležitost,“ řekl dále Roman Havlík. „Kromě toho je pro nás i pro Slovan letošní rok výroční – zatímco Slovan slaví šedesát let od svého založení, pivovar si připomíná dvacet let své samostatnosti.“

„Stejně jako Pivovar Svijany i Slovan reprezentuje náš region a stejně jako Pivovar Svijany jsme v minulosti dokázali, že dokážeme být úspěšní na národní i mezinárodní úrovni. Společně můžeme v budoucnu dosáhnout dalších úspěchů. To, co děláme, totiž děláme srdcem. Věřím, že naši příznivci ocení, že si na stadionu U Nisy budou moct konečně pochutnat na lokálním pivu,“ uvedl prezident FC Slovan Liberec Ing. Zbyněk Štiller.

„Kdysi nás liberečtí patrioti podrželi, teď je čas jim to vrátit. Budeme týmu držet palce, aby se nyní již s logem Svijan na dresu přiblížil výkonům, díky nimž v úspěšné sezóně 2011/2012 nejvyšší české soutěži dominoval. Za naše malé vítězství pak budeme považovat, když bude návštěvníkům stadionu chutnat naše pivo,“ uzavřel Roman Havlík.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *