Služby

Portál JídloTEĎ založil v Praze první pick-up point pro pikniky

Internetový portál pro rozvoz jídla JídloTEĎ.cz zavádí novinku, která jeho zákazníkům usnadní pikniky v Riegerových sadech. Nový pick-up point se nachází na rohu ulic Italská a Na Smetance. JídloTEĎ si od něj slibuje odbourání možných problémů s domlouváním místa vyzvednutí jídla.

U pražských Riegrových sadů je nyní jasně označené místo, kde si zákazníci mohou vyzvednout jídlo objednané po internetu. Pomůže jim v tom výrazný oboustranný stojan s logem JídloTEĎ.cz. „U objednávek do parku někdy dochází k nedorozumění a omylům při domluvě místa doručení. Rozhodli jsme se proto vyjít zákazníkům vstříc a zařídit odběrové místo přímo u hlavního vchodu do Riegerových sadů,“ vysvětluje Marc Westermann, zakladatel portálu JídloTEĎ.cz. Na tuzemském trhu s internetovým rozvozem jídel se jedná o novinku. Pick-up point bude možné využít do konce října.

Portál JídloTEĎ založil v Praze první pick-up point pro pikniky

V letních měsících pozoruje JídloTEĎ.cz určité zpomalení růstu tržeb. Lidé pořádají různé pikniky či posezení s grilováním, případně se najedí v restauraci, kterou mají na trase procházky. „Usnadnění dovážky do parku se logicky nabízí jako podpora prodeje v teplých a jasných dnech,“ popisuje Westermann.

Pokud se pick-up point osvědčí, bude JídloTEĎ.cz uvažovat o jeho rozšíření do dalších míst v Praze a po celé republice.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!