Reklama

Putovní výstavu pro sdružení Antimeningokok připravila agentura HAVAS

Pacientské sdružení Antimeningokok, jehož zakladatelkou je Andrea Brzobohatá, ve spolupráci s Havas PR Prague vytvořilo osvětovou kampaň na meningokokové onemocnění, jehož cílem je informovat širokou veřejnost o nebezpečném meningokokovém onemocnění.

Ve spolupráci s fotografem Adamem Holým vznikla série fotografií pod názvem „Nepodléhejte iluzi, že se Vás to netýká!“. Minulý týden byla v NC Eden zahájena nevšední výstava netradičních pohyblivých fotografií (výroba formou lentikulárního tisku) pacientek, které přežily meningokokové onemocnění. Pacientské sdružení Antimeningokok, jehož zakladatelkou je Andrea Brzobohatá, se nevšedním způsobem snaží šířit povědomí o této nebezpečné a zákařné nemoci. Výstava potrvá následujících 14 dní a dále pak bude přesunuta do dalších měst jako Brno, Plzeň, Karlovy Vary. Plánované je i přesunutí do budovy Parlamentu ČR. Název celého projektu také značí nejrizikovější faktory tohoto onemocnění jako je rychlost a totožné prvotní příznaky s virózou, které se ale během několika hodin mohou změnit v boj o život. Agentura pro sdružení Antimeningokok poskytuje PR support, zorganizovala tiskovou konferenci k výstavě a je autorem i této netradiční kreativní kampaně. Další využití fotografií se chystá například na plazmových obrazovkách v budově Škodův palác. Výstava je pořádána pod záštitou hlavního města Prahy.“ target=“_blank“>Havas PR Prague vytvořilo osvětovou kampaň na meningokokové onemocnění, jehož cílem je informovat širokou veřejnost o nebezpečném meningokokovém onemocnění.

Ve spolupráci s fotografem Adamem Holým vznikla série fotografií pod názvem „Nepodléhejte iluzi, že se Vás to netýká!“. Minulý týden byla v NC Eden zahájena nevšední výstava netradičních pohyblivých fotografií (výroba formou lentikulárního tisku) pacientek, které přežily meningokokové onemocnění. Pacientské sdružení Antimeningokok, jehož zakladatelkou je Andrea Brzobohatá, se nevšedním způsobem snaží šířit povědomí o této nebezpečné a zákařné nemoci. Výstava potrvá následujících 14 dní a dále pak bude přesunuta do dalších měst jako Brno, Plzeň, Karlovy Vary. Plánované je i přesunutí do budovy Parlamentu ČR.

andrea

Název celého projektu také značí nejrizikovější faktory tohoto onemocnění jako je rychlost a totožné prvotní příznaky s virózou, které se ale během několika hodin mohou změnit v boj o život. Agentura pro sdružení Antimeningokok poskytuje PR support, zorganizovala tiskovou konferenci k výstavě a je autorem i této netradiční kreativní kampaně. Další využití fotografií se chystá například na plazmových obrazovkách v budově Škodův palác. Výstava je pořádána pod záštitou hlavního města Prahy.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *