Služby

Rentalcars.com partnerem společnosti Wizz Air

Společnost Wizz Air oznámila nedávno uzavřené partnerství s Rentalcars.com jako se svou platformou na pronájem aut. Zákazníkům společnosti Wizz Air bude při rezervaci letu nabídnuta možnost pronajmout si vozidlo ihned po příletu do cílové destinace.

Služba autopůjčovny nabízí 24 hodin 7 dní v týdnu vícejazyčnou zákaznickou podporu prostřednictvím call centra, zároveň podporuje také platby v různých měnách.

wizzair_rentalcars

Rentalcars.com je s více než 4,7 mil. pronájmů ročně na 24 000 místech po celém světě největší světovou platformou pro on-line půjčování aut. Centrála společnosti s více než tisícovkou zaměstnanců sídlí v Manchesteru ve Velké Británii.

„Nízké ceny jsou k dispozici na trasách WIZZ ze dvou českých letišť do devíti mezinárodních destinací. Díky tomu, že jsme partnerem přední světové platformy na pronájem aut, našim zákazníkům nyní nabízíme spolehlivé služby autopůjčovny napříč naší rozsáhlou sítí destinací. Během rychlé a transparentní rezervace letenek teď cestující budou mít možnost rezervovat si zároveň auto a to vše během jedné platby. Ve WIZZ věříme, že komfortní cesta začíná pohodlnou on-line rezervací a pokračuje pohodovým letem. Naše doplňkové služby jsou navrženy právě tak, aby zážitek z letu cestujícím ještě více zpříjemnily,“ říká Daniel de Carvalho ze společnosti Wizz Air.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *