Reklama

Robbie Williams zpívá s kocourem Felixem v kampani Puriny

Známý umělec ve filmové premiéře představil novou skladbu a celoevropskou reklamní kampaň „It’s Great To Be a Cat“ věnovanou oslavě života koček a nové řady krmiv pro kočky.

Robbie se při tvorbě písně inspiroval vlastními kočkami i rošťáckými kousky Felixe a propůjčil svůj hlas kampani, která aktuálně startuje po Evropě, a to i v České republice. Hudebník vystupuje v krátkém klipu po boku slavného kocoura Felixe. Drzé duo je zachyceno, jak při premiéře své nové spolupráce dělá lumpárny. Ve filmu hraje Williams Felixovi druhé housle, když se snaží nahrát chytlavý hit s doprovodným orchestrem. 

Robbie Williams ke spolupráci řekl: „Jsem dlouholetým fanouškem koček. Měl jsem mnoho kočičích přátel a po pozorování jejich fascinujícího chování mohu s jistotou říct, že je skvělé být kočkou.”

Nová skladba ukazuje, jak většina koček žije svůj nejlepší život, stejně jako kocour Felix. „V kampani poukazujeme na radost a zábavu spojenou s životem s kočkami. Věříme, že i díky Felixovi mohou být naši kočičí mazlíčci ti nejspokojenější,“ říká Markéta Karasová, brand manažerka pro značku Felix v České republice.

Čtěte také